Vážení klienti, přátelé, kamarádi.
V příštím roce 2021 to bude přesně 30 let od doby, kdy jsem si poprvé sednul za volant autobusu a vyjel na zájezd do zahraničí. Moje první cesta byla s kolektivem KČT z Litoměřic, a to na poznávací zájezd do Řecka. Do Tola, na řecký poloostrov Peloponés, jsme přijeli 1.5.1991. Ubytovali jsme se v hotelu Aris, odkud jsme podnikali výlety po celém okolí. Tento koutek Řecka jsem si po více než 50-ti následujících návštěvách oblíbil natolik, že se hned po naši překrásné Sardinii stal mým nejoblíbenějším …..

Protože chci s vámi všemi oslavit toto moje kulaté výročí, rozhodl jsem se zorganizovat na přelomu června a července ev. v druhé polovině srpna, zájezd autobusem a lodí právě do řeckého Tola, kde mě s oběma majiteli hotelu Aris Yanisem a Kostasem Bikakisovými váže dlouholeté přátelství.

Víme, že zorganizovat takový zájezd bude velice pracné a hodně složité, proto s jeho zajišťováním začínáme ve velkém předstihu už nyní. Musíme zajistit nejen autobus a ubytování v hotelu, ale také zarezervovat místa na trajektech včetně nezbytných kajut.

Termín zájezdu:
26.06. – 10.07.2021 nebo 21.08. – 01.09.2021

Pobyt:
7 až 10 nocí v hotelu Aris (podle toho, jak pojedou trajekty)

Předpokládaná cena:
kolem 20.000,- Kč za dospělou osobu

Cena zahrnuje:
dopravu autobusem a lodí, 2 noclehy ve 4L vnitřních kajutách, 7 až 10 nocí v hotelu s all inclusive (plná penze a v době od 11.00 do 22.00 hodin neomezená konzumace piva, vína, řeckého ouza a nealka).

V místě pobytu:
bude možnost se zúčastnit několika autobusových i lodních výletů.

Žádáme vás všechny, abyste reagovali co nejdříve. V tomto okamžiku potřebujeme nezávazně zjistit, jaký bude o tento zájezd zájem, abychom měli představu, jestli ho máme vůbec zajišťovat.

Těším se na vaši rychlou reakci. Věřím, že se většina z našich dlouholetých klientů zájezdu zúčastní.

Jirka Pittner