Řecko – Lefkada – Vasiliki – letecky – BS - 8 dní

VASILIKI leží na jižním pobřeží řeckého ostrova Lefkada. Díky umístění v dlouhém, průzračném zálivu Jónského moře požívá dostatečné ochrany před nepřízní počasí a umožňuje nádhernou letní dovolenou. Zároveň skýtá opravdový ráj i pro milovníky windsurfingu. Resort Vassiliki lze považovat za jedno z nejoblíbenějších letovisek na ostrově Lefkada. Právě proto disponuje vybaveností, poskytující dokonalou péči všem věkovým i zájmovým skupinám, které sem přijíždí prožít nezapomenutelnou dovolenou. Velmi dlouhou pláž ve Vassiliki tvoří směs písku a kamínků. Místy najdete i písčiny a takřka nikdy nechybí příjemný a pozvolný vstup do vody a větších hloubek. Pláže zde nabízejí komfortní vybavení v podobě lehátek, slunečníků, toalet, sprch nebo převlékáren. Dále, ve vzdálenějších místech zátoky, čeká vyžití především na aktivnější návštěvníky holdující sportovním aktivitám.

10.09. – 17.09. 2022

Cena FIRST MINUTE z 14.10.2021:

14.272,- Kč

Cestovní pojištění pojištění včetně pojištění storna zájezdu a pojištění Covid:

106,- Kč za osobu a den 

Pobytová taxa: (hradí se až v místě pobytu)

3,50 € za studio a pobyt

Itinerary

den 1

Program zájezdu:

01. den Sobota 10.09. V 04:05 hodin odlétá letadlo společnosti Smartwings z letiště v Praze na Lefkadu, do Prevezy přilétá v 08:10 hodin Transfér autobusem do Vasiliki, ubytování. Večer informační schůzka v Taverně Dolphin.

02. den Neděle 11.09. Volno, odpočinek u moře, možnost fakultativního výletu.

07. den Pátek 16.09. Volno, odpočinek u moře, možnost fakultativního výletu.

08. den Sobota 17.09. Ráno ve 04:30 hodin odjezd z Vasiliki, příjezd na letiště v Preveze, odbavení. Letadlo odlétá v 08:10 hod. Přílet do Prahy je v 09:25 hodin.

  • dopravu letadlem Praha - Preveza - Praha (včetně transferů z letiště v Preveze do Vasiliki a zpět), 7 noclehů ve 2L studiu Aiolos, vzdáleného 50m od pláže, bez stravování,
  • zákonné pojištění CK
  • zástupce CK v místě pobytu.

Cena nezahrnuje:

  • cestovní pojištění LV v zahraničí, pojištění storna zájezdu a pojištění Covid (106,- Kč osoba a den),
  • pobytovou taxu 0,50 € za studio a noc (platí se v místě),
  • transfery v ČR na letiště v Praze a zpět
  • fakultativní výlety.

Nezávazná rezervace.

Řecko – Lefkada – Vasiliki – letecky – BS